Cope ārzemēs

Kā jau mūsu sākumlapā rakstīts, tad viens no galvenajiem Fox Travel & Fox Cope virzieniem ir makšķerēšanas braucienu organizēšana. Daudzi izvēlas paši tērēt laiku un meklēt vietas, noskaidrot, vai kotedžas ir pieejamas, kādas zivis ķeras utt. Tas prasa laiku un bieži vien rezultāts ir negatīvs, tāpēc daudzi vairs nemēģina lauzīt galvu paši, bet nāk pie mums - Fox Travel & Fox Cope!

Lielākie ieguvumi:

  • 1) Netiek tērēts paša klienta laiks, bet tiek uzticēts visu saplānot profesionāļiem.
  • 2) Netiek pārmaksāts, jo uzcenojuma nav vai tas ir simbolisks - Fox Travel & Fox Cope ir vienošanās ar copes vietu īpašniekiem, kas maksā komisiju, tādējādi netiek sadārdzināts pakalpojums. Tas pats attiecas arī uz prāmju rezervēšanu un apdrošināšanu – klients maksā tikpat, cik maksātu pērkot pakalpojumu pie paša pārdevēja.
  • 3) Fox Travel & Fox Cope lielākoties copes vietu ir bijuši paši, tāpēc var pastāstīt gan par copes vietu, pat ierādot zivīgākos informāciju jau šeit Latvijā.

 

Mūsu mājas lapā nevaram ielikt visus iespējamos piedāvājumus, tāpēc te ir ieskats par vispārējiem un galvenajiem copes virzieniem. Bet nesatraucies, ja interesē kas tāds, kas šeit nav, piemēram, cope ar zulusu barvežiem Āfrikā, aborigēniem Austrālijā un okeāna monstru ķeršana – to visus Tev nodrošinās Fox Travel & Fox Cope!

Cope Norvēģijā

Šai zemei raksturīga liela ģeogrāfisko zonu daudzveidība un iespaidīga daba, tāpēc Norvēģijair tūristu un dabas mīļotāju, arī makšķernieku vidū sevišķi iecienīta valsts. Cope Norvēģijā ir tautas sports, kurā piedalās gandrīz visi norvēģi, un daba tam ir radījusi ideālus apstākļus gan 21 000 km garās krasta līnijas, gan neskaitāmo ezeru un upju veidā.

Valsts attieksme pret makšķerēšanu ir samērā liberāla. Piemēram, fjordos un citos piekrastes ūdeņos valsts licence nav nepieciešama, tā vajadzīga tikai iekšzemes ūdenstilpēs un makšķerējot lašus.

Makšķerēšana Norvēģijā dalās divos lielos virzienos - piekrastes un iekšzemes ūdeņos.

Makšķerēšana piekrastē ir relatīvi lēta un tūristiem viegli pieejama. Lomos var būt visdažādākās jūras zivis; var pieminēt, ka lielākās ar amatiera rīkiem noķertās mencas svars, proti, Norvēģijas rekords, ir 37 kg.

Gar visu garo piekrasti var atrast neskaitāmas komfortablas vasaras mājiņas, kurās var dzīvot arī ziemā. Starp citu, ziemas piekrastes zonā ir maigas, kaut gan reizumis var uznākt pat 30-35 grādu sals. Tāpēc piekrastes ūdeņos jūras zivis var makšķerēt visu gadu, marts un aprīlis skaitās ļoti produktīvi mēneši.


FOX Travel piedāvā makšķerēšanu gan Norvēģijas vidienē, gan arī ziemeļos, kur parasti tiek izvilkti vislielākie lomi. Copes vietas visdažādākajām gaumēm un maciņu biezumiem. Cenas sākot no EUR 500/cilv. (braucot vismaz četru cilvēku grupā).