Cope ārzemēs

Kā jau mūsu sākumlapā rakstīts, tad viens no galvenajiem Fox Travel & Fox Cope virzieniem ir makšķerēšanas braucienu organizēšana. Daudzi izvēlas paši tērēt laiku un meklēt vietas, noskaidrot, vai kotedžas ir pieejamas, kādas zivis ķeras utt. Tas prasa laiku un bieži vien rezultāts ir negatīvs, tāpēc daudzi vairs nemēģina lauzīt galvu paši, bet nāk pie mums - Fox Travel & Fox Cope!

Lielākie ieguvumi:

  • 1) Netiek tērēts paša klienta laiks, bet tiek uzticēts visu saplānot profesionāļiem.
  • 2) Netiek pārmaksāts, jo uzcenojuma nav vai tas ir simbolisks - Fox Travel & Fox Cope ir vienošanās ar copes vietu īpašniekiem, kas maksā komisiju, tādējādi netiek sadārdzināts pakalpojums. Tas pats attiecas arī uz prāmju rezervēšanu un apdrošināšanu – klients maksā tikpat, cik maksātu pērkot pakalpojumu pie paša pārdevēja.
  • 3) Fox Travel & Fox Cope lielākoties copes vietu ir bijuši paši, tāpēc var pastāstīt gan par copes vietu, pat ierādot zivīgākos informāciju jau šeit Latvijā.

 

Mūsu mājas lapā nevaram ielikt visus iespējamos piedāvājumus, tāpēc te ir ieskats par vispārējiem un galvenajiem copes virzieniem. Bet nesatraucies, ja interesē kas tāds, kas šeit nav, piemēram, cope ar zulusu barvežiem Āfrikā, aborigēniem Austrālijā un okeāna monstru ķeršana – to visus Tev nodrošinās Fox Travel & Fox Cope!

Cope Ālandu salās

Ālandu salas ar neskaitāmām saliņām, līčiem, īpašo mazsālīto jūras ūdeni un labvēlīgajiem klimatiskajiem apstākļiem tiek dēvētas par makšķerēšanas paradīzi. Brando saliņu arhipelāgs atrodas vistuvāk Somijas krastiem un no Latvijas ir sasniedzams vienas dienas laikā. Arhipelāgs ir iecienīta vieta līdaku un asaru copei. Jau pirms vasaras tūristu sezonas ierodas makšķernieki, jo Ālandu salas zivīm bagātie ūdeņi ir pasaulslaveni. Labākais lašu ķeršanas laiks ir no aprīļa līdz jūnijam, jūras forele pavasaros dodas krasta ūdeņos sildīties, līdakas vislabāk ķeras no septembra līdz decembrim. Asaris ir tik parasts, ka to var ķert visu gadu. Pēc nostāstiem Somijas lielākās zivis katru gadu tiekot noķertas tieši Ālandu salās. Lai zivju paradīzes vārdu ilgāk saglabātu, zvejniecība ir zem stingras kontroles. Pirms došanās copēt varētu mazliet parunāties ar vietējiem zvejniekiem, tie jau zina, kur var vislabāk makšķerēt vai arī izvēlēties gida pakalpojumus.

FOX Travel piedāvājumā ir vairāk kā 10 dažādas makšķerēšanas vietas Ālandu salās. Cope Ālandu salās tiek organizēta gan nelielām grupām (3-4 cilvēki) un romantiskiem pārīšiem ar copes pieskaņu, gan arī 10 un vairāk cilvēku grupām, kas makšķerēšanas braucienus bieži izmanto korporatīvo pasākumu organizēšanai un kolektīva saliedēšanai vai motivēšanai. Cenas sākot no EUR 350/cilv. (braucot vismaz četru cilvēku grupā).